Agnes kocha jednorożce! wydawnictwa Egmont, to druga minionkowa książka o której piszę, ale pierwsza w kolejności naszych ulubionych. Z tyc...

Agnes kocha jednorożce - zupełnie jak my!

By | 23:42 Napisz komentarz
Agnes kocha jednorożce! wydawnictwa Egmont, to druga minionkowa książka o której piszę, ale pierwsza w kolejności naszych ulubionych. Z tych, które posiadamy rzecz jasna. Jest tak cudowna, tak bajkowa, że pokochałyśmy ją od pierwszego czytania. Idealna dla małych fanek Minionków!


 Agnes to mała dziewczynka, która wraz ze swoimi siostrami mieszka w Domu Dziecka. Marzy o tym, aby mieć mamę i tatę. Ale tak samo mocno marzy o tym, aby mieć jednorożca. Co wieczór przed snem nuci wymyśloną przez siebie piosenkę, po czym przytulając swojego małego pluszowego jednorożca zasypia i ma cudowne sny. Oczywiście o jednorożcach.Kiedy dziewczynki zostają adoptowane przez Gru, w życiu Agnes pojawia się ktoś jeszcze. To Pusio. Pusio jest jednorożcem i to, że się spotkali z pewnością było przeznaczeniem.

 


Agnes i Pusio stali się nierozłączni. Do czasu...Agnes musiała pożegnać swojego ukochanego Pusia, ale postanowiła zarazem, że znajdzie kiedyś prawdziwego jednorożca. Czy to jej się uda..?Książka Agnes kocha jednorożce! bardzo nam się spodobała. Mimo że momentami robi się smutno (jak wtedy, gdy Agnes żegna się z Pusiem), ale ostatecznie kończy się dość zabawnie. Agnes to radosna i szczęśliwa dziewczynka i nie sposób nie uśmiechnąć się, czytając o jej przygodach.

Co nieco o książce także w videorecenzji:


----------

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: