Zima zbliża się wielkimi krokami - nie wiem jak u ciebie, ale u nas dzisiaj było ją czuć już dość mocno! Co prawda śniegu brak, ale mróz wid...

Zima z Bartkiem

By | 22:04 Napisz komentarz
Zima zbliża się wielkimi krokami - nie wiem jak u ciebie, ale u nas dzisiaj było ją czuć już dość mocno! Co prawda śniegu brak, ale mróz widać było gołym okiem na drzewach, trawie i zamarzniętych kałużach rzecz jasna. Jeżeli więc ten zakup zimowych butów ciągle jeszcze przed tobą - teraz jest już dosłownie ostatni dzwonek na to!


Znasz zapewne markę butów dla dzieci Bartek. A wiesz, co wyróżnia najnowszą kolekcję spośród innych? Ja chętnie za chwilę tobie wszystko opowiem. Najpierw jednak zobacz, w jakim niepozornym pudełku buty do ciebie trafiają. Widać, że firma troszczy się o środowisko - dzięki sznurkowi nie potrzeba dodatkowej reklamówki aby przynieść buty do domu, a szary karton z logo producenta bez wątpienia nadaje się do recyklingu. U nas rzecz jasna nic takiego opakowania nie spotkało - Martynka użytkuje pudło w formie torby na przeróżne swoje skarby.


Z dołączonych dodatkowych rzeczy mamy tutaj jeszcze ulotkę, z której dowiemy się jak dbać o poszczególne rodzaje skóry.Buty wykonane są ze skóry nubukowej, lakierowane co nadaje im niepowtarzalnego wyglądu. Nie wyglądają jak standardowe zimowe buty, wręcz miałam na pierwszy rzut oka wrażenie że bardziej będą do chodzenia wiosną, takie są niepozorne.


Wizualnie, jak ze wszystkim znajdą swych zwolenników większych jak i mniejszych. Nam się bardzo spodobały. Błyszczące, z połyskującymi sznurowadłami i paseczkami - skradły Martynki serduszko od pierwszych chwil.


A tymczasem, wszystko co najlepsze w tych butach, kryje się w ich wnętrzu. Co to takiego?


Mięciutka, puszysta, delikatna, cudowna w dotyku owcza wełna. Buty pokryte są nią praktycznie całkowicie - również na wewnętrznej podeszwie, dzięki temu prawdopodobnie Martynka stwierdziła, że chodzi się w nich jak po chmurce. A do tego są lekkie!


Zapytasz - a co takiego ta owcza wełna daje? A no właśnie dużo daje. Dzięki temu, że jest w stu procentach naturalna, pozwala skórze oddychać. Nóżki się nie pocą! Dodatkowo wełna ma właściwości bakteriobójcze, przepuszcza powietrze i doskonale utrzymuje ciepło.

Koniecznie trzeba napisać także kilka słów o podeszwie. Wykonana z termokauczuku, doskonale amortyzuje a dodatkowo, dzięki odpowiedniemu bieżnikowi, poślizgnięcie się w butach zostało zmniejszone do minimum. Buty te nie ograniczają w żaden sposób ruchów naszego dziecka.


Najnowsza kolekcja butów Bartek bez wątpienia zasługuje na uwagę - nic przecież nie jest tak ważne, jak zdrowie i komfort naszego dziecka. Nie ma nic gorszego, niż spocone, przegrzane stópki w zimowe dni. A z tymi butami nam to nie grozi!


Więcej o butach w naszej videorecenzji:


Trzewiki jak Martynki kupić można m.in tu.

____
Wpis powstał w ramach współpracy z marką Bartek.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: