170 stron porywającej akcji - tak w skrócie można określić tą książkę. Z Bolkiem i Lolkiem bowiem jak zwykle nie sposób się nudzić! W Najnow...

Bolek i Lolek - szalony pościg

By | 10:34 Napisz komentarz
170 stron porywającej akcji - tak w skrócie można określić tą książkę. Z Bolkiem i Lolkiem bowiem jak zwykle nie sposób się nudzić! W Najnowszej książce wydawnictwa Znak wybierzemy się z nimi w nieznane...


"Bolek i Lolek: Szalony Pościg" rozpoczyna się banalnie: jest lato, wakacje, które bracia spędzają z rodzicami i ich znajomymi nad polskim morzem. Plażowa nuda dopada Bolka, który próbuje wynaleźć sobie jakieś ciekawe zajęcie. Lolek zajęty zabawą z Manią nie zwraca zbytniej uwagi na to, co robi brat.Aż nagle pies porywa Mani lalkę. Trzeba wyruszyć na ratunek! Bracia udają się w pościg za porywaczem, lecz niestety mimo ich wysiłków nie udaje im się odebrać mu zabawki. Nagle im oczom ukazuje się ogromny dół wykopany w plaży - to tam pies próbuje ukryć swą zdobycz! Muszą ją jakoś odzyskać. Postanawiają wskoczyć do środka...Czy uda im się odzyskać lalkę? Dokąd zaprowadzi ich wykopany w piachu dół? Co podarowali im Aborygeni? I kim jest January? Tego, a także wielu innych niesamowitych rzeczy dowiecie się z tej właśnie książki.

Na końcu znajduje się przewodnik podróżnika pełen zadań do wykonania, z którymi bez problemu poradzi sobie każde dziecko w wieku szkolnym - ale także i młodsze przy lekkiej pomocy rodziców.

Do rozwiązania jest także test, który powie nam, czy jesteśmy gotowi aby wyruszyć w daleką podróż - zupełnie jak Bolek i Lolek.


Lubimy Bolka i Lolka. Z wypiekami na policzkach śledziłyśmy ich przygody w tej książce. Nie sposób się od niej oderwać!


Więcej w videorecenzji:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Znak.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: