Nauka miesięcy od jakiegoś czasu jest u nas niezwykle prosta i przyjemna. A wszystko za sprawą pewnej książki. Książki, która umila nam cora...

Jaki to miesiąc?

By | 23:04 Napisz komentarz
Nauka miesięcy od jakiegoś czasu jest u nas niezwykle prosta i przyjemna. A wszystko za sprawą pewnej książki. Książki, która umila nam coraz chłodniejsze, jesienne popołudnia i z którą bez trudu poznamy nie tylko poszczególne miesiące, ale także zaobserwujemy jak zmieniają się w nich pory roku i jakie wydarzenia one nam ze sobą niosą. Znacie "Jaki to miesiąc?" wydawnictwa Muchomor?


Ta pełna szczegółów, obrazkowa książka zachwyci zarówno mniejsze maluszki, jak i przedszkolaki. Pozwala ćwiczyć skupienie i koncentrację, a także cierpliwość - w wyszukiwaniu poszczególnych elementów. A przy tym uczy - miesięcy i pór roku, co po czym następuje, przedstawia charakterystyczne dla każdego miesiąca wydarzenia i zwyczaje. Ilustracje w niej są kolorowe i nie męczą wzroku nawet przy długim wpatrywaniu się w nie.

"Jaki to miesiąc?" ma kartonowe strony, dzięki czemu możemy ją czytać już z dziećmi w okolicach roczku. Jest to bez wątpienia książka na długie miesiące, a nawet na lata - czteroletnia Martynka bardzo chętnie pogłębia z niej swą wiedzę na temat pór roku i miesięcy właśnie.


Zapraszamy na videorecenzję:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Muchomor.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: