"Wędrowały dwa wielbłądy" to druga książka wydawnictwa Mila, która znalazła się w naszej biblioteczce - o poprzedniej poczytać moż...

Wędrowały Dwa Wielbłądy - i inne wiersze

By | 22:35 Napisz komentarz
"Wędrowały dwa wielbłądy" to druga książka wydawnictwa Mila, która znalazła się w naszej biblioteczce - o poprzedniej poczytać możecie TU. Pełna pięknych wierszy, nie tylko o wielbłądach, ale przede wszystkim o domu i rodzinie.


Książka nadaje się idealnie do wspólnego czytania z przedszkolakiem. Wiersze nie są zbyt długie, stworzone przez panią Emilię Waśniowską, wciągają bardzo. Kolorowe ilustracje, które stworzyła pani Elżbieta Krygowska-Butlewska, nadają książce niepowtarzalnego charakteru.


"Wędrowały dwa wielbłądy" bawią, ale i wprawiają w zadumę. Zmuszają do przemyśleń. Do zastanowienia się nad pewnymi rzeczami.Często po książkę sięgamy. Czasem czytamy w całości, czasem tylko te najulubieńsze Martynki wierszyki. A kiedy ona pędzi się już bawić, ja zawsze przeglądam jeszcze te moje naj. Zaglądam na koniec, rzucam okiem na te świąteczne. I doczekać się nie mogę grudnia.
Koniecznie obejrzyj videorecenzję:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Mila.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: