"Kotek, który merdał ogonem" wydawnictwa Muchomor to książka, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych - a to za sprawą niez...

O Kocie, który merdał ogonem

By | 12:52 Napisz komentarz
"Kotek, który merdał ogonem" wydawnictwa Muchomor to książka, która zdecydowanie wyróżnia się na tle innych - a to za sprawą niezwykłej oprawy graficznej. Wyjątkowe ilustracje sprawiają wrażenie trójwymiarowych, wręcz chciałoby się ich dotknąć.


Książka jest dużego formatu i w twardej oprawie. Czyta się ją jednym tchem. A o czym jest dokładnie?"Kotek, który merdał ogonem" to opowieść o kocie Psocie i psie Kleksie - mieszkają w sąsiedztwie i żyją ze sobą jak pies z kotem. Nikt jednak nie wie, dlaczego tak jest.
Kleks, jak na psa przystało, chodzi do psiej szkoły. Psot też by chciał. Wie jednak, że nikt go do niej nie wpuści. Postanawia więc przebrać się za psa...


Wszystko idzie po jego myśli. Nikt się nie orientuje, że nie jest prawdziwym psem, uczy się tych samych psich rzeczy co jego szkolni koledzy i bardzo dobrze sobie radzi. Do czasu, aż psy wybrały się na wycieczkę celem polowania na koty...Książka napisana z humorem, językiem przystępnym dla każdego dziecka. Dzięki wyjątkowym ilustracjom na długo zapada w pamięć i bardzo chętnie się do jej lektury wraca.

Więcej w videorecenzji:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Muchomor.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: