Już je pokazywałyśmy. W małej części co prawda, ale okazję do ich zobaczenia mieliście - a jeśli nie, to klikajcie tutaj: klik . Dziś pozost...

Pierwsze książeczki dla niemowląt

By | 22:17 Napisz komentarz
Już je pokazywałyśmy. W małej części co prawda, ale okazję do ich zobaczenia mieliście - a jeśli nie, to klikajcie tutaj: klik. Dziś pozostała, większa część serii świetnych książeczek dla najmłodszych dzieciaczków, czyli Maluszek Patrzy, wydanych przez Wydawnictwo Galaktyka.

 


Książeczek łącznie jest sześć. Cztery większe, dwie mniejsze. Każda o czymś innym, aczkolwiek niektóre wzory czy figury naturalnie się w nich powtarzają. Niewątpliwie jednak każda z nich zaskakuje czymś nowym w swym wnętrzu.


Nie miałyśmy okazji z maleńką Martynką tego typu literatury studiować. Albo książeczek kontrastowych wtedy jeszcze nie było, albo nie trafiłyśmy na nie nigdzie po prostu. Będziemy to nadrabiać z Oliwią, na co Martynka się już sama przygotowuje osobiście studiując serię Maluszek Patrzy.
Podobnie jak dwie poprzednie opisywane już przez nas, tutaj również znajdziemy cały wachlarz barw i kolorów - tak zestawionych ze sobą, aby kontrastowały. Ale nie zabrakło też czerni i bieli.

Książeczki są bardzo ładnie wykonane, starannie dobrane kolory i nieprzypadkowe rozmieszczenia wzorów dają wrażenie ładu i harmonii gdy się na obrazki patrzy.


Więcej w filmie:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Galaktyka.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: