Story Cubes, czyli kości opowieści - to znana zapewne wielu z was gra, w której nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Rzucamy kostkami i od słó...

Story Cubes Muminki - stwórz swoją historię

By | 23:22 Napisz komentarz
Story Cubes, czyli kości opowieści - to znana zapewne wielu z was gra, w której nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Rzucamy kostkami i od słów "Pewnego dnia w Dolinie Muminków..." rozpoczynamy historię. Tylko od naszej wyobraźni zależy, jak ona się potoczy - oraz od tego, co nam na kościach wypadło.


Story Cubes Muminki to gra, która składa się z niewielkiego plastikowego pudełeczka, dziewięciu kości oraz krótkiej instrukcji, w której objaśniony został każdy symbol.
W przypadku rozgrywek z młodszymi dziećmi, oczywiście nie trzeba się tych objaśnień trzymać. A wręcz przeciwnie - niech dziecko samo powie, co na kostce widzi. Martynce często wychodzą niestworzone historie. Ale o to przecież w grze chodzi!
I podobnie jak poprzednia gra wydawnictwa Rebel (której recenzję przeczytasz tutaj - klik), tą również zabierzemy ze sobą dokądkolwiek chcemy. Zmieści się w każdej torebce. Zajmie dzieci na długi czas, ale także pozwoli spędzić rodzinnie popołudnie na dobrej zabawie. Zabawie, w której ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia.
Więcej o grze w videorecenzji:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z wydawnictwem Rebel


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: