Pozytywka: Sekret Cypriana to drugi tom serii o Noli i niezwykłym świecie Pandorii, który znajduje się w tytułowej pozytywce. Pandoria to z...

Pozytywka: Sekret Cypriana. Recenzja

By | 10:00 Napisz komentarz
Pozytywka: Sekret Cypriana to drugi tom serii o Noli i niezwykłym świecie Pandorii, który znajduje się w tytułowej pozytywce. Pandoria to z pozoru baśniowa kraina, ale nie jest tak piękna jak się z pozoru wydaje. Sporo złych rzeczy się dzieje...

Videorecenzja:


W pierwszym tomie poznaliśmy Nolę w dniu jej ósmych urodzin, kiedy to dostała od taty pozytywkę należącą kiedyś do jej mamy. Mama dziewczynki niestety nie żyje... Nola za sprawą pozytywki odkrywa, kim była jej mama i jak wielkie tajemnice miała. I jak ważną osobą dla Pandorii była.


Druga część przygód dziewczynki rozpoczyna się w momencie chęci eksplorowania tego niezwykłego świata - Nola wchodzi do pozytywki bez wezwania Andrei, która tam żyje i dzięki której w pierwszym tomie ośmiolatka poznała sekret mamy. Niestety Nola nie odnajduje się na ulicach miasta, które okazały się być bardzo zatłoczone. Całe szczęście że Andrea i Igor mają zmysł mówiący im, kiedy dziewczynka przekręca kluczyk pozytywki i poszli jej szukać.


Świat zamknięty w pozytywce nie jest bez skazy. Pod rządami króla nie dzieje się tu najlepiej, a jaki sekret będzie mieć Cyprian? Przeczytajcie koniecznie!
To piękna przygodowa seria, która porwała nas od pierwszych stron pierwszego tomu i totalnie wciągnęła w kontynuacji. Czekacie razem z nami na tom trzeci?



Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: