Legendarne Kradzieże: Na tropie największych złodziei w historii - niesamowita książka wydawnictwa Znak, która od pierwszej strony urzekła ...

Legendarne Kradzieże. Niesamowita książka!

By | 10:00 Napisz komentarz
Legendarne Kradzieże: Na tropie największych złodziei w historii - niesamowita książka wydawnictwa Znak, która od pierwszej strony urzekła nas fantastycznym wydaniem i treścią, której nigdzie indziej nie znajdziecie!

Videorecenzja:


Sprawdź, gdzie kupić - klik.


To książka pełna tajemnic i zagadek. Możemy się sami sprawdzić w tropieniu przestępcy! To prawdziwe historie głośnych kradzieży, o których słyszał cały świat. Krok po kroku opisane, świetnie opowiedziane! W totalnie odjechanym klimacie jak z gazety. Dosłownie, jak z pierwszych stron gazet.


Każda historia to "napad krok po kroku", krótki opis przestępcy, przebieg śledztwa... To też informacje kiedy do tego doszło i jaki złodziej dostał wyrok. Pierwszy raz w życiu spotkałam się z książką, która traktuje o tak niesamowitym temacie i na dodatek jest tak fantastycznie wydana!
Jeżeli jesteście ciekawi, jakie kradzieże zostały w książce opisane - obejrzyjcie film. Tam o tym mówię :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: