Interaktywna Panda YOYO to jedna z ulubionych zabawek Oliwii. Od wielu miesięcy jest jej ulubienicą, a ja właśnie zdałam sobie sprawę że ni...

Interaktywna Panda YoYo. Recenzja

By | 10:00 Napisz komentarz
Interaktywna Panda YOYO to jedna z ulubionych zabawek Oliwii. Od wielu miesięcy jest jej ulubienicą, a ja właśnie zdałam sobie sprawę że nigdy wam o niej nie opowiadałam. Czas to zmienić!

Videorecenzja:


Panda jest duża i trochę waży, gdyż w praktycznie całym swym pandowym ciele ma ukryty mechanizm. Panda bowiem otwiera i zamyka buzię, mruga oczami i je zamyka gdy śpi, wydaje zabawne dźwięki. Pandę możemy nakarmić butelką lub liściem bambusa - wtedy mlaska. Możemy ją połaskotać, a wybuchnie śmiechem. Puszcza nawet bąki :) A gdy przez chwilę bezczynnie będzie siedzieć, to z nudów zaśnie - najpierw wzdycha znudzona, następnie ziewa, chrapie i zasypia. Obudzić ją można, biorąc pandę na ręce.


To urocze stworzonko! Nie zauważyłyśmy żadnych minusów. Dźwięki nie są uciążliwe - są delikatne, a i długo nie trwa gdy bezczynnie siedząca panda zaśnie, czyli przejdzie w tryb czuwania. Oczywiście możemy też ją wyłączyć przyciskiem, wtedy nie będzie się uaktywniać gdy wyczuje naszą obecność obok siebie.
Panda YoYo jest jednym z najlepszych pluszowych przyjaciół Oliwki. Jest zaopiekowana, karmiona i często uczestniczy w zabawach, które Oli wymyśla. Moja córka zdecydowanie poleca zabawę z tym cudnym pluszakiem! :)Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: