My Little Pony: Nowe Pokolenie. Opowieść filmowa to coś, na co dziewczyny czekały od dawna. Nowa wersja kucyków była bowiem już od jakiegoś...

My Little Pony: Nowe Pokolenie

By | 10:00 Napisz komentarz
My Little Pony: Nowe Pokolenie. Opowieść filmowa to coś, na co dziewczyny czekały od dawna. Nowa wersja kucyków była bowiem już od jakiegoś czasu zapowiadana na platformie Netflix. Jakaż była radość moich córek gdy zobaczyły w paczce od wydawnictwa Harper Kids tę książkę!

Videorecenzja:


Sprawdź, gdzie kupić - klik.


Ale musicie wiedzieć, że z mojej strony nie było w ogóle wybuchów szczęścia na widok Nowego Pokolenia. Choć ja dorastałam na jeszcze innych kucykach, to w świat Twiligt Sparkle i jej koleżanek wciągnęłam się kilka lat temu i nie wyobrażałam sobie, że mogłoby być coś po nich. A jednak - w nasze łapki trafiła Opowieść Filmowa Nowego Pokolenia.


Książka bardzo ładna, z filmowymi ilustracjami i treścią, która - muszę przyznać, wciągnęła nas. Przygody, którym stawić czoła musi kucyk Sunny z przyjaciółmi, czasem nie są wcale bezpieczne! A dlaczego kucyki w ogóle ruszają ku przygodzie? Mają misję - przywrócić w Equestrii ład i harmonię. Na przestrzeni lat kucyki różnych gatunków przestały się ze sobą przyjaźnić, zaczęły się od siebie izolować, nie ufać sobie. Sunny jednak zawsze wierzyła, że magia przyjaźni ciągle gdzieś tam jest i że można przywrócić krainie kucyków to, co kiedyś było w niej najpiękniejsze. To, czego tak pilnie strzegła Twilight z przyjaciółkami. Czy plan Sunny się powiedzie..?


To nie to samo, co kucyki które tak bardzo lubię - ale przy lekturze książki doskonale się w trójkę bawiłyśmy. I na pewno obejrzymy filmową wersję, gdy tylko się pojawi!

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: