Wierzyć mi się nie chce, że za tydzień właśnie się rozpocznie ostatni tydzień wakacji. To nie do wiary jak szybko nam to tegoroczne lato umk...

Back to school #3 - sport to zdrowie!

By | 22:49 Napisz komentarz
Wierzyć mi się nie chce, że za tydzień właśnie się rozpocznie ostatni tydzień wakacji. To nie do wiary jak szybko nam to tegoroczne lato umknęło... Ostatnie po przedszkolu, a pierwsze przed szkołą. Było sporo łez przy pożegnaniu przedszkola, ale i radości przy szkolnych przygotowaniach. Tin to stuprocentowa dziewczyna, uwielbiająca zakupy ubraniowe, kocha przymierzać, przebierać się. Więc i tą część wyprawki z uśmiechem "załatwiłyśmy". I tym sposobem mamy gotowy strój na w-f i nie tylko.


Sport to zdrowie, a my sport uwielbiamy! Pieszo pokonujemy ogromne odległości, dużo jeździmy na rowerach, hulajnogach, pływamy, gramy w piłkę, badmintona i inne tego typu rozrywki podwórkowe. A teraz, zaraz zacznie się Tin w-f. Poszukiwania stroju na w-f to było dla mnie największe wyzwanie, gdyż po przejrzeniu oferty sklepów internetowych z dziecięcą odzieżą nie widziałam nic, co by się nadawało i było w odpowiednim rozmiarze. I wtedy z ratunkiem nadszedł GO Sport.


Strój sportowy musi być wygodny i ten bez wątpienia taki jest. Zarówno t-shirt jak i szorty są wykonane z cienkiego materiału, Tin testowała je kilkukrotnie już w warunkach domowo-ogrodowych i twierdzi, że są bardzo wygodne.


Świetną sprawą dla początkującej pierwszoklasistki wydaje się być ta opaska. W środku można schować pieniądze, dzięki czemu dziecko ich nie zgubi, bo ma stale na ręce. Sama chętnie bym ją nosiła na przykład na rower, ale Tin nie chce pożyczyć, chyba muszę zakupić sobie podobną. Co prawda pierwszoklasiści chyba nie noszą ze sobą pieniędzy (co nie?), ale wiecie - jak rozpocznie się już ten czas, to wtedy będzie idealna.


I mamy także strój na w-f na zimę. Albo na jesienno-wiosenne sporty terenowe: świetny dres, dość gruby (ale nie puchaty), Tin mówi że bardzo w nim ciepło i nie może się doczekać chłodniejszych dni, aby przetestować go na rowerze.
Wszystko, co Tin ma na sobie - pochodzi ze sklepu GO Sport - klik.

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: