Nasza kolekcja książek z serii Akademii Mądrego Malucha , rozrosła się o kolejne nowości. Takie, których wcześniej nie było! Książki całkiem...

Mądre Maluchy poznają alfabet

By | 16:01 Napisz komentarz
Nasza kolekcja książek z serii Akademii Mądrego Malucha, rozrosła się o kolejne nowości. Takie, których wcześniej nie było! Książki całkiem inne od tych, które dotychczas miałyśmy. Nie mają kartonowych stron, ale to nie jest ważne. Bo to świetne historie!


 Videorecenzja:


Literkowe Przedszkole, czyli każda książka to inna litera, co można wywnioskować po ich okładkach :) W każdej książce wyrazy na daną literę zostały wyróżnione. Mały format sprawia, że bez problemu wrzucimy je sobie w torebkę czy plecak i zabierzemy wszędzie. Wszędzie tam, gdzie trzeba czekać - książeczki te sprawdzą się świetnie. Są lekkie, więc nawet dziecko może je w swoim bagażu nosić.


W historie opisane na kartach książek wciągamy się od pierwszej strony. A jak antylopa to opowieść o niewidzialnej antylopie, która towarzyszy Mai w przedszkolu. I pomaga jej szukać skarbów w przedszkolnym ogrodzie.B jak Bąbel to historia o psie, który wraz z Bartkiem przyszedł do przedszkola i spędza dzień z przedszkolakami. Bryka z nimi w ogródku i jest cały w brokacie! Dlaczego? Przeczytacie na kartach tej książki. A przy tym dowiecie się, dlaczego po głaskaniu psa trzeba myć ręce.Fajna seria, na prawdę fajna seria dla przedszkolaków. Uczy literek, ma piękne ilustracje, a na końcu każdej książki mamy zadania do wykonania. Na pewno przypadną dzieciom do gustu.
----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: