Znacie Mieszka? Miał sześć lat, kiedy rozpoczęła się jego piłkarska przygoda. Od tego momentu przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, a my mu ...

Mieszko - piłkarz nad piłkarze

By | 23:07 Napisz komentarz
Znacie Mieszka? Miał sześć lat, kiedy rozpoczęła się jego piłkarska przygoda. Od tego momentu przeżywa mnóstwo niezwykłych przygód, a my mu w tym towarzyszymy!


 Videorecenzja:


Mieszko piłkarz nad piłkarze: Zostań mistrzem futbolu od wydawnictwa Skrzat to książka nie tylko dla chłopców! Moja Tin doskonale się przy lekturze bawiła i bardzo dużo z książki się także faktów piłkarskich dowiedziała. No i nie będę kryć, ja też się trochę nowości z niej dowiedziałam :) Bo poza ciekawą historią, mamy tutaj informacje prosto z boiska, o piłkarzach, o różnościach które się tyczą tematu.


Ilustracji za wiele nie ma, a jeśli są to czarno białe, ale mimo to książka ma niesamowity klimat! Robi go murawa, przeniesiona na każdą stronę jakby wprost z boiska. Wygląda to obłędnie.


Kiedy Mieszko dołącza do Czarnych Pum, musi wiele pracy w treningi włożyć, aby dotrzymać kroku starszym kolegom. Jednak on tak bardzo kocha piłkę nożną, że mamy wrażenie że nie sprawia mu to w ogóle trudności. Mieszko jest niesamowity!


Doskonale się przy lekturze bawiłyśmy, nasza piłkarska wiedza została poszerzona, a już dziś zapowiem, że wkrótce recenzja drugiej części przygód Mieszka. Jak tylko wrócimy z wakacyjnych wojaży :)
----------
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: