Akademia Mądrego Dziecka  wydawnictwa Egmont to fantastyczna seria książeczek dla najmłodszych dzieci, ale nie tylko. Kolejny już raz będę w...

Książki z dziurą z Akademii Mądrego Dziecka

By | 12:10 Napisz komentarz
Akademia Mądrego Dziecka wydawnictwa Egmont to fantastyczna seria książeczek dla najmłodszych dzieci, ale nie tylko. Kolejny już raz będę was namawiać, żebyście nie pozbywali się kartonowych książek, gdy dzieci z nich wyrosną - one się świetnie sprawdzają u starszych dzieci, które uczą się czytać!


Videorecenzja:


Słodki Domek to opowieść o pszczółkach, które budowały swój dom na drzewie. Przyglądały się temu różne zwierzęta i owady, a pszczoły niestrudzone budowały i budowały i budowały... Historia napisana wierszem, piękne kolorowe ilustracje i dziurka w każdej stronie - wszystko to sprawia, że to na prawdę wyjątkowa książka.
Tak samo zresztą, jak Co By Tu Zjeść? Ta historia kojarzy mi się z inną - z jaką? O tym w filmie opowiadam, zapraszam do obejrzenia :) Jest tutaj głodna gąsienica. Szuka pożywienia, niestety trafia na same niejadalne dla siebie rzeczy. A kiedy już znajdzie odpowiedni pokarm... Co zrobi? O tym przeczytacie w tej kolorowej, również kartonowej i z dziurką, lekturze.

----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: