Niemapa to niezwykłe przewodniki po miastach, dedykowane dzieciom i im rodzicom. Można zabrać je ze sobą na spacer i na wycieczkę, poznać d...

Niemapa - o mapie inaczej

By | 14:14 Napisz komentarz
Niemapa to niezwykłe przewodniki po miastach, dedykowane dzieciom i im rodzicom. Można zabrać je ze sobą na spacer i na wycieczkę, poznać dzięki nim piękne miejskie zakątki. Niemapa to mapa, ale inaczej... :)


 Videorecenzja:


Wyglądają jak mapy, rozkładają się jak mapy. Ale to nie są takie zwykłe mapy. W Niemapie mamy mnóstwo wartych zobaczenia miejsc z danego miasta. Niezwykłą infrastrukturę, charakterystyczne symbole. Z Niemapami czeka nas mnóstwo zabawy w terenie!


Bardzo zachęcam do obejrzenia videorecenzji, gdyż to tam w całej okazałości i w każdym szczególe Niemapę poznańską i gdańską zobaczycie.


W Niemapach jest już całkiem sporo większych, polskich miast. I coś czuję, że będzie jeszcze więcej :) Bo to hit, prawdziwy hit dla dzieci i rodziców! Dzięki nim poznamy ciekawe miejsca, ale też w Niemapach czekają na nas zadania do wykonania. Po spacerze można się wziąć za ich wykonywanie.


Dzieciaki przetestowały Niemapę w praktyce i polecają! :)----------Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: