W poprzednim wpisie z tej serii opisałam pokrótce nasze szkolne przygotowania i to, jak miała wyglądać wyprawka. Jest zdecydowanie kolorowo....

Back to school #2 - kredki jak ptasie mleczko!

By | 22:08 Napisz komentarz
W poprzednim wpisie z tej serii opisałam pokrótce nasze szkolne przygotowania i to, jak miała wyglądać wyprawka. Jest zdecydowanie kolorowo. Ale o to przecież chodzi - żeby przybory szkolne były wesołe i wywoływały uśmiech na dziecięcej buźce. A dzięki marce Easy ten rok szkolny będzie jeszcze bardziej kolorowy!


Piórnik tuba trzykomorowy to będzie hit! Tak coś czuję. Co prawda zdążyłyśmy już kupić tubę jednokomorową i to z Elsą na dodatek, ale Tin bez wahania zamieniła go na ten. Elsowy powędrował do biurka Oliwki, a do tornistra trafiło to cudo. Oczywiście mamy także standardowy piórnik, ale tuba też musi być - na klej, nożyczki, temperówkę która musi mieć zbiornik na odpadki, a także na świecowe kredki które się już do zwykłego piórnika nie zmieściły. Dzięki trzem komorom będzie w nim zawsze porządek! Mam nadzieję.


Tin podmieniła także wcześniej kupioną temperówkę na to cudo dwa w jednym. Widzieliście kiedyś coś takiego? Gumka do mazania i temperówka w jednym.


Brokatowe kleje regularnie kupujemy i cieszą się u nas ogromnym zainteresowaniem. Ołówki w tak intensywnych kolorach z miejsca trafiły do piórnika.Jednak największe zaskoczenie, zdziwienie i ciężką do opisania radość, sprawiły te kredki. Pierwszy raz coś takiego zobaczyłyśmy - a Tin od razu skojarzyły się z ptasim mleczkiem. Wielokolorowe kredki świecowe, które chyba nie doczekają września bo są tak często w użyciu, że wróżę im szybkie wykończenie :)


A dużą, grubą chodnikową kredę przygarnęła Oliwka, która miała zostać w tym roku przedszkolakiem, ale nie zostanie. Zorganizujemy jej więc domowe przedszkole.Produkty marki Easy dostępne tutaj - klik.Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: