Niebieskie Roboty , które są bohaterami tej książki, zarówno bawią, jak i uczą. Od pierwszej strony, albo i nawet od okładki - staną się prz...

Zaglądamy do świata Robotów

By | 11:22 Napisz komentarz
Niebieskie Roboty, które są bohaterami tej książki, zarówno bawią, jak i uczą. Od pierwszej strony, albo i nawet od okładki - staną się przyjaciółmi malucha. Wesołe, zabawne, na kartach książki przeżywają niezliczoną ilość przygód, a nasz maluch będzie im chętnie towarzyszył.


Książki obrazkowe to inny, ale równie ważny poziom czytelnictwa. Dużo bardziej rozwijają wyobraźnię i kreatywność, gdyż zachęcają do wymyślania swoich własnych historii. W towarzystwie tych książek spędzić można długie, na prawdę długie godziny. Wspólnie z dzieckiem, lub też gdzieś tam z boku obserwując, jak nasz maluch sam czyta. To niesamowity widok patrzeć, jak tworzy opowiadania dla swoich pluszowych przyjaciół.


Kochamy książki obrazkowe. Zajmują one ważne miejsce w naszej biblioteczce. I niecierpliwie czekam, aż Oli dorośnie do ich czytania, wtedy będą dziewczyny wspólnie tworzyć miliony historii o bohaterach.


Ktoś tutaj coś tworzy, ktoś coś zmalował, ktoś postanowił polatać, a ktoś inny poskakać. Ktoś produkuje dziesiątki słodyczy, inny ktoś szuka swych robotowych towarzyszy by utworzyć z nimi pewien wyraz. Jaki? Tego dowiemy się na samym końcu książki.
Więcej w videorecenzji:


_____


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: