"Naciśnij mnie" to książka bez wątpienia interaktywna. Wyjątkowa. Zaprasza do wspólnej zabawy nie tylko poprzez czytanie, ale prze...

Daj się porwać magii kropek

By | 22:21 Napisz komentarz
"Naciśnij mnie" to książka bez wątpienia interaktywna. Wyjątkowa. Zaprasza do wspólnej zabawy nie tylko poprzez czytanie, ale przede wszystkim poprzez naciskanie, dmuchanie, potrząsanie...

Naciśnij mnie to 56 stron rewelacyjnej zabawy w przekręcanie, pocieranie, dmuchanie, klaskanie... To nauka kolorów i liczenia. To poznawanie pojęć prawo i lewo. To książka, która wciąga bez reszty i po jej przeczytaniu odczuwa się niedosyt. To bestseller na skalę światową. I mając ją w rękach, czytając strona po stronie, od razu widać że nie bez powodu bestsellerem jest. Ta książka jest genialna.


Choć książka nie ma sztywnych stron, myślę że świetnie sprawdzi się już z dzieckiem 1,5-rocznym, a na pewno z dwulatkiem. Co nie znaczy, że starsze maluchy nie będą mieć radości z jej czytania, co to to nie, będą mieć wiele! Martynka jest tego świetnym przykładem.


 
To co, dacie się porwać magii kolorowych kropek?

A jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości, koniecznie obejrzyjcie nasz film, a w nim Tinek troszkę mniejszy co nieco pokaże:


_____


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: