Dziecięce pokoje są przesiąknięte maskotkami . Małe czy duże, kolorowe czy całkiem białe - kiedyś się znudzą. W większości odejdą w zapomnie...

Niezwykłe pluszaki - stworzone z dziecięcych ubranek

By | 21:08 Napisz komentarz
Dziecięce pokoje są przesiąknięte maskotkami. Małe czy duże, kolorowe czy całkiem białe - kiedyś się znudzą. W większości odejdą w zapomnienie. Przez to wydaje się, że pluszaki to nie jest dobry pomysł na prezent dla dziecka. Ale te, które dziś pokażemy, są cudownym prezentem. Niezwykłym, wyjątkowym, jedynym i niepowtarzalnym.


Zapewne nie wydaje Ci się, aby w maskotkach które widzisz na zdjęciu było coś magicznego. Widzisz zabawki. A wiesz, co ja widzę? Ja w nich widzę moje maleńkie dziewczyny. Oliwkę, która przecież dopiero co fikała wesoło maleńkimi nóżkami w tej różowej bluzeczce. Martynkę, mającą niespełna pół roku szczerzącą bezzębne dziąsła w szerokim uśmiechu i w tym bodziaku kolorowym. Dopiero co spały te moje Bąble kochane w tych pajacykach. Nosiły te bluzki. A teraz - nic w nich już nie przypomina tych maleńkich istotek, którymi kiedyś były. Jednak to już duża panienka. Druga - już w świat na nóżkach ruszyła. Nic nie pozostało po moich maciupeńkich Okruszkach poza zdjęciami - i tymi pluszakami.Martynka to bardzo uczuciowa dziewczynka. Szybko się wzrusza, ale szybko też złości. Wiedziała, że z ubranek z których wyrosły, powstaną pluszaki. Sama pomogła w wyborze rzeczy, które później wysłałyśmy. I kiedy do nas wróciły - w postaci zabawek, otworzyłyśmy paczkę, Martynka stwierdziła, że to takie cudowne jest. I oczka jej się zaszkliły.. Znów chciała obejrzeć zdjęcia, na których ona w nich była. Znów zeszły nam długie godziny na wspominaniu. Od tamtego czasu nie rozstaje się ze swoim nowym przyjacielem. Pewnego razu powiedziała do Oliwki: wiesz, kiedyś opowiem Tobie o Twoim zajączku, bo wiesz on nie jest taki zwyczajny, jak ten Puchatek który tutaj siedzi albo jak ta papuga którą ostatnio kupiłyśmy, bo on jest z Twoich ubranek Oliwciu...

Oliwka jeszcze nie wie, o co chodzi. Jeszcze nie rozumie, ale już mają obie dziewczyny schowane w pamiątkowych pudełkach zdjęcia na których są w tych ubrankach. Do pudełek tych kiedyś, gdy wyrosną z zabawek trafią także te maskotki. Bo to taki prezent, który chce się zachować na zawsze.
twojazszywka.pl - tu narodziły się nasze niezwykłe pluszaki. Widać, że stworzone są z ogromnej pasji i wielkiego talentu. Wykonane z najwyższą starannością. Niesamowicie mięciutkie, idealne do przytulania, zostaną bez wątpienia przyjaciółmi na wiele, wiele lat...Zajączka i Małpkę, które mają dziewczyny zobaczysz także w filmie:


Ale to jeszcze nie wszystko. Na blogu zobaczysz całą fotorelację z wybierania ubranek, otwierania paczki i zaprzyjaźniania się z nowymi mieszkańcami. A także dużo więcej zdjęć dziewczyn w ubrankach, z których pluszaki zostały stworzone. Zajrzyj koniecznie :) - KLIK.

_____Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: