Jeżeli teraz napiszę, że uwielbiamy tego typu książki to prawdopodobnie powtórzę się i to bardzo, bo w poprzednich podobnych recenzjach wspo...

Kliknij mnie! - czyli książka jak tablet

By | 23:12 Napisz komentarz
Jeżeli teraz napiszę, że uwielbiamy tego typu książki to prawdopodobnie powtórzę się i to bardzo, bo w poprzednich podobnych recenzjach wspominałam o tym nie raz i nie dwa. Ale co zrobić - no uwielbiamy! To kolejna książka interaktywna wydawnictwa Babaryba, która swe miejsce w naszej biblioteczce znalazła, ale długo go tam nie zagrzała - bo jest ciągle w użyciu.


Lubicie klikać, dmuchać, przewracać, turlać? Tin kocha książki, w których takich działań jest mnóstwo. Już nawet nikogo do czytania tego typu książek nie potrzebuje, doskonale radzi sobie samodzielnie. Ale i tak często razem siadamy i na zmianę klikamy, dmuchamy.. Ja czytam jedną stronę, ona z pamięci, po swojemu kolejną.


Blipek to mała, czerwona kropka, która ze wszystkich sił pragnie wygrać grę i sprawdzić, co za niespodzianka tam czeka. Niestety sam sobie nie poradzi... Trzeba mu pomóc dostać się na górę nim minie czas, ale jak to zrobić? Blipek wpadł na pomysł: podskoczy. A my musimy mu w tym pomóc, potrząsając książką. Ale uwaga, nie za mocno! Ojć, coś nie wyszło...Blipka turlamy, kręcimy, obracamy, potrząsamy książką i dmuchamy. Trzeba też w Blipka klikać, ale z rozwagą! Inaczej można go lekko uszkodzić... Co zresztą ma miejsce.Zabawy tutaj co nie miara! Książka na prawdę jest jak tablet - dotykowa, interaktywna, całkowicie absorbuje uwagę dziecka. Nie trzeba sprzętu elektronicznego, aby się dobrze bawić. Wystarczy "Kliknij mnie"


Zapraszamy na film o książce:


_____
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: