O, zobacz mamo ten superbohater pomaga popchnąć auto które się zepsuło. A tutaj pan zjeżdżał na nartach i upadł, a robi zdjęcie! O, jaki faj...

W Górach - zimowo nam...

By | 23:31 Napisz komentarz
O, zobacz mamo ten superbohater pomaga popchnąć auto które się zepsuło. A tutaj pan zjeżdżał na nartach i upadł, a robi zdjęcie! O, jaki fajny bałwan tutaj jest, a czemu ten chłopiec łowi ryby na lodowisku? Czemu ten pan robi zdjęcie niedźwiedziowi, przecież on go pożre!


Dzięki książce "W górach" poczujecie zimę. Ja się jej doczekać nie mogę, więc z ogromną przyjemnością oglądamy z Martynką śnieżne krajobrazy. I znów - szukamy bohaterów, wymyślamy historie, zadajemy i odpowiadamy na dziesiątki pytań na podstawie ilustracji w książce. Czy mówiłam już, jak bardzo lubię książki obrazkowe?


Dzieje się tutaj dużo, bardzo dużo. Każda podwójna strona to nowa scenka, nowe otoczenie, nowe zajęcia naszych bohaterów. Niby książka bez słów, a tak wiele można z niej wyczytać. Bardzo fajnie wpływa na rozwój wyobraźni.


Martynki nie trzeba zachęcać do jej czytania. Sama bierze, sadza zabawki i im opowiada. Ale o tym prawdopodobnie już wiecie, gdy recenzję drugiej części "Nad morzem" czytaliście :)
Zapraszamy na videorecenzję:


_____Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: