Do żółwia podchody robiłam już przed dwoma sezonami świątecznymi, kiedy to Martynka miała lekko ponad trzy latka, jednak jakoś tak wyszło, ż...

Balansujący żółw - nie pozwól mu upaść!

By | 22:31 Napisz komentarz
Do żółwia podchody robiłam już przed dwoma sezonami świątecznymi, kiedy to Martynka miała lekko ponad trzy latka, jednak jakoś tak wyszło, że nakupowałyśmy wtedy tyle innych zabawek, że żółw nie zmieścił się w budżecie :) Kiedy jednak przed zeszłoroczną Gwiazdką znów pojawił się w Lidlu, postanowiłam tym razem mu nie przepuścić. Wrócił ze mną do domu.


Drewniany, kolorowy i zdecydowanie bardzo porządnie wykonany. Do dziś nie ma na nim żadnego uszczerbku, żadnego odprysku farby. Martynka go uwielbia!


Gra polega na tym, że układamy na żółwiu po kolei wylosowany kolor walca. Musimy być przy tym ostrożni, żeby nie zrzucić tego, co już na nim jest. Kto strąci walce, przegrywa!Nie jest łatwo, dzięki czemu żółw jest świetnym ćwiczeniem dla małych rączek. Pozwala ćwiczyć także cierpliwość i precyzję. Bez wątpienia to świetna gra dla przedszkolaka.Więcej o balansującym żółwiu w naszym filmie:Żółwia kupić można było w sklepach Lidl i pewnie przed grudniowymi Świętami znów będzie on tam dostępny. Jeśli jednak nie chcesz czekać - może skusi Cię balansujący delfin [klik]?
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: