Nie pamiętam, kiedy kucykowy szał ogarnął Martynkę. Pamiętam natomiast kiedy lalkowy - podczas wigilijnego wieczoru, bo wtedy dostała pierws...

Śpiewająca Pinkie Pie i inne lalki Equestria Girls

By | 13:17 Napisz komentarz
Nie pamiętam, kiedy kucykowy szał ogarnął Martynkę. Pamiętam natomiast kiedy lalkowy - podczas wigilijnego wieczoru, bo wtedy dostała pierwszą Equestrię. Od tamtego momentu kolekcja laleczek trochę się rozrosła, a Martynka co okazja, chciałaby nową. A lalek tych jest tyle wersji, że aż głowa boli!


Kolekcja Martynki liczy w chwili obecnej siedem lalek. Czym się one między sobą różnią - o tym w filmie, szukajcie go na końcu tego wpisu. W filmie także o tym, jak działa widoczna poniżej Pinkie Pie - śpiewająco-gadająca lalka, która jest zdecydowanie ulubienicą Martynki z całej gromadki.


Lalki stoją samodzielnie - to ich duży plus, bo na przykład Barbie nie postawimy. Choć zostawienie ich w pozycji pionowej nie zawsze jest proste, trzeba odpowiednio im środek ciężkości umieścić inaczej się wywracają.


Są bardzo dobrze wykonane, nie jest to bez wątpienia tandetny plastik, po pół roku zabawy nadal są w stanie świetnym. Można je czesać, mają w zestawie szczotki do włosów. Mają też skrzydełka, którymi mogą się zamieniać, ponieważ nie każda lalka je posiada. No i zdejmowane buty - też mogą dokonywać zamiany między sobą, gdy znudzi im się obecna stylizacja :)
Equestrie są mniejsze niż Barbie, ale też sporo tańsze.
Cena zwykłych - klik. Śpiewająca Pinkie Pie - klik.


I na koniec zapraszam do obejrzenia videorecenzji:


Ps. Nie zwracajcie uwagi na naklejki wszędzie, każda lalka niestety zostaje ozdobiona wszystkimi naklejkami jakie ma w zestawie ;))
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: