Jest taki słoń, zapominalski - a zwie się on Słoń Trąbalski . Żyje wraz z żoną i dwójką dzieci i ciągle o czymś zapomina... Znacie go? Założ...

Słoń Trąbalski i inne wiersze

By | 12:44 Napisz komentarz
Jest taki słoń, zapominalski - a zwie się on Słoń Trąbalski. Żyje wraz z żoną i dwójką dzieci i ciągle o czymś zapomina... Znacie go? Założę się, że tak!


Książki tej zapewne nie trzeba nikomu przedstawiać. Wiersze, które się w niej znalazły zna prawdopodobnie większość z was. Bo poza Słoniem Trąbalskim, mamy historię murzynka Bambo, opowieść o Abecadle które z pieca spadło, poznajemy Dyzia Marzyciela, a także wybieramy się na wyprawę Aeroplanem. Oczywiście to nie wszystko, a jakie jeszcze wiersze znalazły się w książce? Zobaczysz w videorecenzji na końcu wpisu.


Jednak co jest takiego wyjątkowego w tym wydaniu Słonia Trąbalskiego, czego nie mają inne? Otóż został on stworzony z okazji 20-lecia Wydawnictwa Siedmioróg. A wyjątkowe w nim są ilustracje - identyczne jakie miało wydanie pierwsze!Słoń Trąbalski w tym wydaniu jest absolutnie genialny. To jedna z dwóch książek, której przenigdy nikomu nie oddam, zostanie w przyszłości schowana dla wnuków. Jaka jest druga? Pokażę już niebawem.


Więcej o książce w videorecenzji:
____
Dziękujemy wydawnictwu Siedmioróg za egzemplarz do recenzji.Cenę książki sprawdzisz tutaj - klik.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: