Moja Martynka w październiku skończy 5 lat. Przed nią jeszcze rok przedszkola. Ona nie może się doczekać pójścia do szkoły. Chce robić już w...

Liczę do 10...

By | 21:40 Napisz komentarz
Moja Martynka w październiku skończy 5 lat. Przed nią jeszcze rok przedszkola. Ona nie może się doczekać pójścia do szkoły. Chce robić już wszystko to, co robią dzieci w szkole - czytać, pisać, liczyć... Jak chce, to nie zabraniamy. Kolejne zeszyty ćwiczeń pojawiają się na jej stoliczku-biureczku, a ona skrupulatnie je wypełnia. Tym razem w swoje łapki wzięła "Już liczę do 10".


To książeczka, z którą poradzi sobie raczej każdy przedszkolak. Poza nauką pisania mamy tutaj mnóstwo naklejek i kolorowanek. Czyli wszystko to, co przedszkolaki lubią najbardziej :)


Na ostatnich kartach mamy jeszcze zadania do wykonania: policzenie i przyporządkowanie odpowiedniej naklejki do danego zbioru.
 Książka nie jest droga, co jest jej ogromnym plusem, bo gdy nasz maluch wypełni całą, za jakiś czas będzie można kupić mu ją znowu. Jej cenę sprawdzisz zresztą tutaj - klik.A jeżeli chcesz się jej przyjrzeć dokładniej, zapraszam na film:


____
Za egzemplarz książki dziękujemy wydawnictwu Siedmioróg


http://siedmiorog.pl/

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: