"Garfield: Lazanie atakują" to krótka bajka, która powinna znaleźć się na półce każdego fana tego sympatycznego kota. Książka jes...

Lazanie atakują Garfielda!

By | 16:21 Napisz komentarz
"Garfield: Lazanie atakują" to krótka bajka, która powinna znaleźć się na półce każdego fana tego sympatycznego kota. Książka jest jedną z serii opowieści o Garfieldzie, a główną zaletą publikacji poza świetnym wydaniem, jest niska cena.


Jak wspomniałam, książka jest świetnie wydana. Ilustracje jakby wyjęte wprost z bajki, mnie osobiście bardzo się podobają. A o czym jest treść?


Garfield ma urodziny. Już od świtu nie mógł się doczekać świętowania, postanowił więc obudzić Johna. John jak co roku, przygotował swemu kotu lazanie. Co roku jedną więcej. Niestety, w tym zapomniał zwiększyć ich ilość...Gdy John opuścił dom celem udania się do najlepszej restauracji i nabycia brakującej lazanii, Garfieldowi przydarzyła się niezwykła przygoda. Nagle, ni stąd ni zowąd, z nieba nadleciał statek kosmiczny przepełniony gotowymi do walki lazaniami...


"Garfield: lazanie atakują" to jedna z całej serii książek, z których poznać można niezwykłe przygody sympatycznego rudzielca.


Więcej o książce w videorecenzji:


Sprawdź cenę książki - klik.
Zajrzyj też na pozostałe recenzje książek - klik.
____
Za egzemplarz książki dziękujemy Wydawnictwu Siedmioróg
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: