Zabawki z serii Hello Kitty od firmy Artyk, to nie tylko świetna zabawa ulubioną bohaterką bajki. To przede wszystkim bezpieczna zabawa. Dla...

Hello Kitty i jej świat

By | 21:37 Napisz komentarz
Zabawki z serii Hello Kitty od firmy Artyk, to nie tylko świetna zabawa ulubioną bohaterką bajki. To przede wszystkim bezpieczna zabawa. Dlaczego?Hello Kitty swego czasu była w kółko oglądaną przez Martynkę bajką. Ona tak już ma, że jak coś jej przypadnie do gustu, to chciałaby na okrągło tylko to oglądać/robić. I kiedyś skusiłam się na zakup figurek z tej bajki - tak zwanych "no name", gdyż były to wtedy jedyne dostępne figurki tego kotka w internecie. I to był mój największy błąd.. Zabawka szybko została odesłana do sprzedawcy. Nie spełniała żadnych norm dopuszczenia jej do kontaktu z dziećmi. Tamte figurki pękały mi w rękach! Kiedy więc kurier przyniósł paczkę z zabawkami Artyk, z lekkim niepokojem otwierałam pierwszy zestaw. Szybko się okazało, że ten niepokój jest tutaj niepotrzebny.

Figurki kotków wykonane zostały bardzo starannie. Nie ma tutaj wątpliwości co do bezpieczeństwa materiałów - czuć trzymając je w ręce, że są zrobione z porządnej jakości plastiku. A trzeba jeszcze dodać, że każde zabawki przechodzą u nas crashtesty. Często niespecjalnie, przypadkiem gdzieś tam upadną, albo zostawi je Martynka na podłodze i później w nie wbiegnie. Na kotka raz nadepnęła i jedyne co ucierpiało, to jej stópka - bolała troszeczkę.

Mamy cztery zestawy Hello Kitty i pluszową maskotkę. Każdy jeden element z każdego zestawu wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Niektóre części są plastikowe, niektóre gumowe. Przedział wieku dla jakiego są przeznaczone zaczyna się od 12 miesiąca, a kończy na 3 latach. Wiecie co to oznacza? Że kolekcjonowanie poszczególnych elementów można rozpocząć od pierwszych urodzin i w przeciągu kolejnych lat dokupywać kolejne zestawy. Chyba że ktoś ma chrapkę na wszystkie od razu :)

Hello Kitty pluszowa ma okulary, co uważam za jej atut, gdyż niewiele jest zabawek tego typu. Wykonana z mięciutkiego pluszu, bez żadnych ostrych elementów, bez wątpienia stanie się przyjaciółką każdej dziewczynki. Można zabrać ją ze sobą wszędzie, usadowić wygodnie w plecaku i wybrać się na wycieczkę, lub też posadzić w wózku dla lalek i pokazać najbliższą okolicę podczas spaceru.Hello Kitty w samochodzie chętnie weźmie udział w wyścigach z innymi pojazdami i zapewne je wygra. Popchnięta jedzie i pokonuje całkiem duże dystanse. Oczywiście pod warunkiem, że nic nie stoi jej na przeszkodzie. Ten zestaw został bardzo intensywnie przetestowany pod względem crashtestów - wielokrotnie uderzał w ścianę czy drzwi. Uszczerbku żadnego nie ma.
W zestawie Hello Kitty z kwiatkiem znajdziemy elastyczną sukienkę, która może także być kielichem kwiata. W zależności od aktualnej potrzeby, nasz maluch może ubrać sukienkę na kotka, lub odwróconą założyć na łodygę. Sukienkę trochę ciężko zakładać i zdejmować kotkowi, ale z pomocą dorosłego nie jest to żaden problem.
Hello Kitty w karocy, a poza nią pan kot i koń. Wszyscy oni wybierają się w daleką podróż. Dokąd? Maluch z pewnością powie. Kwiatowy parasol można rozłożyć bądź złożyć, albo też całkowicie zdemontować. Koń może ciągnąć karocę, lub też w trakcie postoju wybrać się na przejażdżkę z którymś z kotków. Zapewne chętnie odwiedzą oni swych przyjaciół z kolejnego zestawu, czyli z farmy.


W skład Farmy wchodzi: Hello Kitty, pan kot, Budynek gospodarczy (może to być obora, ale równie dobrze dom mieszkalny, w zależności od aktualnych potrzeb dziecka), ogrodzenie z otwieraną bramą, wór z paszą dla zwierząt, sianko, owca, krowa oraz traktor. Trzy ostatnie elementy są gumowe, reszta plastikowa.Chcesz więcej kotków? Obejrzyj nasz film:


____
Za zabawki dziękujemy firmie Artyk.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: