...i złap perły, zanim zrobi to przeciwnik. Piggy Pearls to gra, w której liczy się szybkość i spostrzegawczość! Zabawna i niesamowicie rod...

Piggy Pearls - wytarzaj świnki w błocie!

By | 10:00 Napisz komentarz
...i złap perły, zanim zrobi to przeciwnik. Piggy Pearls to gra, w której liczy się szybkość i spostrzegawczość! Zabawna i niesamowicie rodzinna :)

Videorecenzja:


Rodzina świnek chce się wytarzać w błotku. Ot, dzień jak co dzień. Ale co to? Co tam się tak błyszczy? To perły! Babci naszyjnik z perłami się rozerwał, a świnkom bardzo się one spodobały. Chcą mieć z nich naszyjniki!


Celem gry jest zebranie pereł, które ułożą wzór z którejś z kart. Im większa wartość karty, tym więcej punktów zdobędziemy na koniec. Gra przeznaczona jest dla dzieci od 5 roku życia i to jest jak najbardziej dobry wiek - nasza pięciolatka jest mistrzem w ryciu świnką w błocie! :)


Przed rozpoczęciem gry tworzymy górę błota - wszystkie perły muszą być odwrócone tak, by było widać samo błoto. Nie na każdym żetonie jest perła i o to tu chodzi - aby szybko odkrywać kolejne żetony błota i szukać kolorowych kulek.


Gracz, który znajdzie perły potrzebne do ułożenia wzoru, szybko kładzie swoją świnkę na odpowiedniej karcie wołając: mam świnię! Po czym zabiera kartę, a wszystkie perły z powrotem ląduja w górze błota. Odkrywamy ze stosu nowy wzór (zawsze muszą leżeć trzy na stole) i zaczynamy kolejną rundę. I tak aż do skończenia kart.


Piggy Pearls to świetna, bardzo zabawna gra rodzinna. Piatnik tego lata wydał całą masę fantastycznych gier, ale te świnki biją na głowę wszystkie inne komponenty :) Są urocze!Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: