4mation to dwuosobowa gra logiczna od Piatnik, przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. W pudełku, które trochę waży, kryją się kostki. Nie...

4mation - Dwuosobowa gra logiczna

By | 10:00 Napisz komentarz
4mation to dwuosobowa gra logiczna od Piatnik, przeznaczona dla dzieci od 6 roku życia. W pudełku, które trochę waży, kryją się kostki. Niebieskie i różowe. A planszą do gry jest wnętrze pudełka.

Videorecenzja:


Celem gry jest ułożenie czterech kostek w swoim kolorze w pionie, poziomie lub ukośnie. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, bo dokładana kostka musi dotykać ostatnio dołożonej bokiem lub rogiem. Nie można sobie ich wkładać w dowolne miejsca.


Ale jeżeli uda się graczowi doprowadzić przeciwnika w tzw ślepy zaułek (jedyne wolne miejsce otoczone kośćmi lub brzegiem) i nie będzie możliwości dołożenia do niego kostki, wtedy możemy przenieść grę w dowolne inne miejsce planszy.


4mation to gra dla szarych komórek :) Intryguje i wciąga! Gwarantuję, że gdy wam się nie uda ułożyć, będziecie chcieli zagrać jeszcze raz. I mimo, że gra nie jest tak lekka jak mogłoby sugerować opakowanie - można ją zabrać w teren i bezpiecznie grać bez strachu, że wiatr zdmuchnie zawartość.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: