Młody naukowiec: notatnik to druga książka z tej serii wydana przez wydawnictwo Wilga, dzięki której nie tylko poznamy tajniki pracy naukow...

Młody naukowiec: notatnik

By | 10:00 Napisz komentarz
Młody naukowiec: notatnik to druga książka z tej serii wydana przez wydawnictwo Wilga, dzięki której nie tylko poznamy tajniki pracy naukowców, ale też będziemy mogli spróbować swoich sił.

Videorecenzja:


Tworzenie naukowych projektów jeszcze nigdy nie było tak proste! Oczywiście z przymrużeniem oka :) Bycie naukowcem to nie jest taka łatwa praca jakby się mogła wydawać, niemniej jednak bardzo intrygująca i zdecydowanie ciekawa. A osoba, która pretenduje do tego tytułu, musi być kreatywna. Naukowcy bowiem stawiają pytania i szukają na nie odpowiedzi. I pomoże nam w tym ten oto notatnik.


Porusza on zagadnienia z niemalże każdej dziedziny. Będziemy programować robota, projektować kosmiczny łazik, poruszony jest tu temat kosmosu, zwierząt, a nawet ludzki szkielet! I dużo, bardzo dużo miejsca na notatki, rysunki, wnioski i doświadczenia.


Książka zachęca do umysłowej pracy ale tak, że nawet o tym dziecko nie wie. Doskonale można się z nią bawić! A przy okazji uczy. To świetny kreatywny notatnik!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: