Natka i zbuntowany królik to całkiem nowa książka z całkiem nowej serii wydawnictwa Wilga, która opowiada o przygodach Natalki - dziewczynk...

Natka i zbuntowany królik - czyli Wilga ma nową serię!

By | 10:00 Napisz komentarz

Natka i zbuntowany królik to całkiem nowa książka z całkiem nowej serii wydawnictwa Wilga, która opowiada o przygodach Natalki - dziewczynki, dla której życie nie jest sprawiedliwie. A przynajmniej ona tak to widzi...


Recenzja filmowa:Natka marzy o zwierzątku. Nigdy żadnego nie miała, a tak dużo o zwierzętach wie, tak bardzo je kocha, tak przeogromnie o jakimś marzy! Niestety, szczęście nie uśmiechnęło się do Natalii - to jej siostra Nina dostała w prezencie królika. Ale czy Natka na prawdę nie może też tak ciut, ciut, odrobinkę go mieć..?


Co się stanie, gdy Natalce wypadnie ząb? Nina o tym wie, ale Natka nie czuje się z tym komfortowo. Na dodatek rodzice za nic nie chcą się zgodzić na zakup ogrodowego zraszacza. A nasza bohaterka tak bardzo o nim marzy! Prawie tak mocno, jak o zwierzątku, którego nigdy nie miała. Co zrobić, skoro rodzice nie chcą się zgodzić..?


Ależ to jest zabawna książka! Trzy historie, które w niej znajdziemy - o zwierzątku, Zębuszce i zraszaczu, sprawią że nie będziemy potrafili się pożegnać z Natką. Na prawdę! Martynka doczekać się nie może kolejnego tomu. Przez jakiś czas po przeczytaniu książki codziennie kazała mi sprawdzać, czy jest już zapowiedź kolejnego tomu - nie przyjmując do wiadomości, że nawet ten, tom 1, tak właściwie to jeszcze swej premiery nie miał, dopiero za chwilę na rynku się pojawi :)

Zdecydowanie warto poznać Natkę i jej rodzinkę, jej przygody, jej nie taki zwykły świat, choć tak bardzo zwyczajny. Książka dedykowana jest dzieciom od 6 roku życia i jest doskonała do samodzielnego czytania - duża czcionka nie przysparza problemów, a tekstu na stronie jest w sam raz. Ilustracje w klimacie książkowym fajnie uzupełniają treść, a od lektury nie da się oderwać. No nie da się.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: