Smocza Straż wydawnictwa Wilga to seria książek autora Baśnioboru, która traktuje o kolejnych losach bohaterów. Część pierwszą pokazywałam ...

Smocza Straż tom 2 - Baśniobór powrócił

By | 23:52 Napisz komentarz
Smocza Straż wydawnictwa Wilga to seria książek autora Baśnioboru, która traktuje o kolejnych losach bohaterów. Część pierwszą pokazywałam tutaj - klik. A z okazji premiery drugiego tomu, zajrzymy również do jego wnętrza! :)


 Videorecenzja książki:


Kendra i Seth stawiają czoła kolejnym przygodom. Smocze sanktuaria po kolei upadają. Para nastolatków musi zmierzyć się z królem smoków i ocalić świat przed zdominowaniem go przez te ogromne gady. Celebrant jest w posiadaniu kamienia, który ma mu pomóc w zrealizowaniu jego planu. Jaki to będzie miało wpływ na Kendrę i Setha oraz ich upór w dążeniu do celu..?


Książka wciąga, porywa wartką akcją, sprawia że nie chce się przerywać czytania. Baśniowy świat smoków to jest coś, w czym z przyjemnością zanurzałam się popołudniami. Po lekturze dwóch tomów Smoczej Straży już wiem, że musimy sięgnąć po Baśniobór. Przeczytać wszystko, od początku. Nie sposób się bowiem nudzić ze Smoczą Strażą!
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: