Mazurscy w Podróży wydawnictwa Wilga to pierwszy tom serii, która już czuję że będzie należała do naszych ulubionych. Mnóstwo tu przygód! U...

Eurotrip - czyli Mazurscy w podróży

By | 23:25 Napisz komentarz
Mazurscy w Podróży wydawnictwa Wilga to pierwszy tom serii, która już czuję że będzie należała do naszych ulubionych. Mnóstwo tu przygód! Uczestniczymy w podróży rodziny Mazurskich poprzez Europę, śledzimy ich losy i przy okazji zgłębiamy informacje o odwiedzonych krajach i miastach.


 O książce w filmie:


Książka jest przefantastyczna! Nie tylko podróżujemy z Mazurskimi po Europie, ale również uczestniczymy w ich przygodach - a tych mają co nie miara. Bunia, czyli babcia co nieco nabroi chcąc jej zdaniem pomóc fakirowi, a tymczasem sprowadzi na ich rodzinę kłopoty. Bunia w późniejszym etapie podróży nawet pozna pewnego przystojnego Hiszpana! I kiedy wydawałoby się, że może, mooże coś ich połączy, kontakt się urwie... Ale to nie koniec znajomości Buni z Hiszpanem, oj nie! Na samym końcu książki wyjaśnią się wszystkie wątki, których nie chcielibyśmy zostawić niewyjaśnionych.


Książka poprzeplatana jest zdjęciami z archiwum autorki, z podróży po Europie właśnie. Przyznam szczerze, że po lekturze mam ogromną chęć na wyprawę śladami Mazurskich. W tak fajny i ciekawy sposób zostały opisane odwiedzone przez nich miejsca, że chciałoby się w nich być.


Mazurscy w Podróży: Bunia i fakir to wciągająca lektura podróżniczo-detektywistyczna, dzięki której z poziomu łóżka i koca poznamy niektóre z europejskich miast i dowiemy się na ich temat ciekawostek. A od książki się nie sposób oderwać. Przeczytałyśmy ją jednym tchem!


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: