Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Hokus-Pokus od wydawnictwa Wilga, to 9 tom przygód Emi i jej przyjaciół. Tom pełen magii, akrobatyki, cyrk...

Magia, fizyka i akrobacje cyrkowe, czyli Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Hokus-Pokus

By | 23:15 Napisz komentarz
Emi i Tajny Klub Superdziewczyn: Hokus-Pokus od wydawnictwa Wilga, to 9 tom przygód Emi i jej przyjaciół. Tom pełen magii, akrobatyki, cyrkowych sztuczek i odrobiny fizyki!


 Videorecenzja książki:


Historia zaczyna się od fizycznych rozważać. Przyjaciele poruszają temat m.in grawitacji, na co do pokoju wchodzi mama Flory i z niemałą satysfakcją dołącza się do rozmowy. Jej córka bowiem uczestniczy w spotkaniach klubu tylko pod warunkiem nauki fizyki. Flora nic z tej fizyki nie kuma... Przyjaciele będą starali się ją nauczyć, podobnie zresztą jak mama, która zaprezentuje kilka akrobatycznych sztuczek przeczących prawom fizyki, które powinno się znać.


Dalej wszystko toczy się dość dynamicznie. Przyjaciele postanawiają wziąć udział w Festiwalu  Sztuk Ulicznych i Magii, do którego skrupulatnie się przygotowują. Zgłębiają tajniki magicznych sztuczek, ćwiczą akrobatyczne figury, a przy tym uczą się fizyki. Festiwal odbędzie się w cyrku - gdzie wykonają jednych ze swoich tajnych misji. Dotyczyć ona będzie cyrkowych zwierząt..


Książka wciąga i sprawia, że trudno "wyjść" ze świata Emi. Ciągle coś się dzieje, a zagłębiając się coraz bardziej w treść nie można się doczekać finału. Czy wszystko się powiedzie po myśli Klubu..?

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: