Niezwykłe Przygody to seria książek wydawnictwa Egmont, w której mamy coś do czytania, coś do rozwiązywania i na dodatek figurkę! W serii u...

Niezwykłe przygody kucyków i Maszy - Książeczki z czytankami i zadaniami

By | 09:30 Napisz komentarz
Niezwykłe Przygody to seria książek wydawnictwa Egmont, w której mamy coś do czytania, coś do rozwiązywania i na dodatek figurkę! W serii ukazało się już kilka różnych historii, całkiem różnych bohaterów - a dziś zaglądamy do wnętrz książek o Applejack i Maszy.


 Filmowa recenzja:


Zawsze mam problem, jak nazwać tworzywo z którego wykonane są figurki. Robi ono wrażenie lekko gumowanego, jest dość elastyczne (widać to po nóżkach kucyków), a figurki te są odporne na wszelkie dzieciowe zabawy. Jeżeli znacie magazyn My Little Pony i macie figurki z niego - to właśnie z takiego samego tworzywa zrobione są te dołączone do książek. Zarówno Masza, jak i Applejack.


W książce o kucykach mamy komiks. Komiks przeplatany zadaniami do wykonania, które są częścią historii. Główną bohaterką jest oczywiście Applejack i to ona będzie tutaj rozwiązywać zagadkę i szukać sprawcy, ale pozostałe kucyki i inni mieszkańcy miasteczka też się w opowieści przewijają.


Masa pięknych, kolorowych ilustracji, ciekawe zadania i figurka, która towarzyszy nam w lekturze - to wszystko składa się na niezwykłą atrakcyjność książek z serii Niezwykłe Przygody.


W Niezwykłych Przygodach Maszy i Niedźwiedzia mamy opowieść rodem z królewskiego dworu. Masza nosić będzie nawet koronę, którą sami jej musimy zaprojektować. Tutaj również mamy tekst przeplatany zadaniami, które są jego częścią. Tu również mamy piękne, kolorowe wnętrze i oczywiście wciągającą treść. A figurka Maszy towarzyszy nam w lekturze i jest doskonałą towarzyszką dziecięcych zabaw.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: