Dogman wydawnictwa Jaguar to seria książek twórcy Kapitana Majtasa, którą z pewnością polubią dzieciaki zaczytujące się w przygodach superb...

Dogman - Następca Kapitana Majtasa?

By | 23:14 Napisz komentarz
Dogman wydawnictwa Jaguar to seria książek twórcy Kapitana Majtasa, którą z pewnością polubią dzieciaki zaczytujące się w przygodach superbohatera w majtach.


 O książkach w filmie:


Dogman to komiksy. Kolorowe, pełne humoru i akcji. W tych dwóch tomach będziemy śledzić m.in losy małego Peta, który to został stworzony przez Kota Peta na swoje podobieństwo - po ucieczce tego drugiego z kociego kicia. Kot Pet myślał, że mały Pet pomoże mu w walce ze stojącym na straży prawa Dog Manem. Niestety mały Pet nie miał w sobie nic ze złoczyńcy. Czuł się dobrym kotkiem i nie chciał czynić zła. Oczywiście zapewne się już domyślacie, że to dopiero początek, zalążek przygód, które się z tego wszystkiego wywiążą.


Początek komiksów to krótkie spotkanie z bohaterami, których znamy z Kapitana Majtasa. A Dog Mana i Majtasa łączy więcej, niż mogłoby się z pozoru wydawać.


Dogman to seria wciągająca i przezabawna. Humorystycznie "dopasowana" do dzieci, ale dorośli też niejeden raz się uśmiechną w trakcie lektury. I nie, Dog Man nie zastąpi Kapitana Majtasa - ale jest równie fajną książką dla dzieciaków i ich rodziców :)

Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: