Wszystko o kotach wydawnictwa Dragon to książka należąca do serii zwierzęcych encyklopedii (myślę że można tutaj użyć tego słowa), których ...

Nazwijmy kota po imieniu - recenzja Wszystko o... kotach!

By | 21:55 Napisz komentarz
Wszystko o kotach wydawnictwa Dragon to książka należąca do serii zwierzęcych encyklopedii (myślę że można tutaj użyć tego słowa), których nie znałyśmy a które teraz w ilości hurtowej myślę że poznamy! Są w chwili obecnej cztery tytuły w serii i my koniecznie trzy poprzednie musimy nabyć. Te książki wyczerpują całkowicie temat danego zwierzęcia i zaspokajają ciekawość młodego odkrywcy. Twój maluch to miłośnik kotów? Koniecznie czytaj dalej.


 O książce w filmie:


Książka podzielona jest na rozdziały, a każdy rozdział na podrozdziały że tak to nazwę. Poznajemy koty od podstaw - kocie pochodzenie, skąd się one biorą, jakie są rasy, o charakterach kocich, o tym że koty polują, o relacjach na linii kot-człowiek, o żywieniu, o zmysłach kota, itp itd. Informacji w książce jest ogrom! Ale nie są to takie suche fakty, zostały one dostosowane do młodych odbiorców i przedstawione w sposób ciekawy i interesujący. A wszystko okraszone humorystycznymi ilustracjami kotów w różnych sytuacjach. Czytając niektóre "chmurki" przy nich, nie sposób się nie uśmiechnąć.


Wszystko o kotach to pozycja obowiązkowa dla miłośników tych czworonogów! Jestem pewna że po lekturze zarówno więksi jak i mniejsi czytelnicy, będą zachwyceni. A my się zabieramy za kolejne, poprzednie części serii Wszystko o... :)
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: