Minecraft dla początkujących: Podręcznik przetrwania krok po kroku wydawnictwa Egmont to książka, z którą w szybki i prosty sposób zgłębimy...

Minecraft dla początkujących

By | 09:36 Napisz komentarz
Minecraft dla początkujących: Podręcznik przetrwania krok po kroku wydawnictwa Egmont to książka, z którą w szybki i prosty sposób zgłębimy tajniki minecraftowego świata. Przyznam, że nie myślałam że Martynka zacznie grać w Minecrafta. A jednak, za sprawą przyjaciela poznała grę i polubiła w nią grać. Dzięki książce możemy poznać każdy szczegół minecraftowego świata i przeczytać o rzeczach, o których ja osobiście pojęcia nie miałam.


 Videorecenzja:


Książka jest duża i kolorowa, zupełnie jak świat Minecrafta. Dzięki niej poznamy czym w ogóle jest Minecraft, jak sterować w grze w zależności od tego na czym gramy, poznamy tajniki tworzenia surowców do budowania, zaznajomimy się z różnymi stworami i potworami (na szczęście w trybie kreatywnym ich nie ma, ufff), itp itd... Informacji jest tutaj całe mnóstwo - takich, które pozwolą nam się odnaleźć w świecie gry i stać się całkiem dobrymi graczami, tak myślę :)


Ta książka krok po kroku wprowadzi nas w świat Minecrafta i poprowadzi, można powiedzieć, za rączkę przez pierwsze godziny rozgrywki. Sprawdzi się również dla rodziców, których dzieciaki grają w grę, a oni nie ogarniają tematu - jak ja! :) A teraz, po lekturze książki doskonale się już orientuję w grze.


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: