Czy kuchnia dla dzieci może być mała, niedroga i dostarczać przy tym ogrom zabawy? Tak! Mało tego - nawet nie odczujecie, że gdziekolwiek ją...

Kuchnia, którą wszędzie ze sobą zabierzesz

By | 19:30 Napisz komentarz
Czy kuchnia dla dzieci może być mała, niedroga i dostarczać przy tym ogrom zabawy? Tak! Mało tego - nawet nie odczujecie, że gdziekolwiek ją ze sobą bierzecie. Jak to możliwe?

Bo Kuchnia Wader (klik) to takie duże wiaderko, z płytą do gotowania i całą masą akcesoriów potrzebnych do przyrządzania potraw. I wiecie, jak się zdziwiłyśmy gdy ją z opakowania wyjęłyśmy? Zaskoczył nas jej wymiar, ale już po kilku dniach zaczęłam zauważać że tak właściwie to jest to jej główny plus!


Kuchnię zabieramy ze sobą wszędzie tam, gdzie chcemy. Do ogrodu, na plac zabaw, jadąc do prababci... Dzięki temu, że mieści się w dużym wiadrze jest bardzo poręczna. Jak każde inne zabawki Wader, kuchnia zrobiona jest z plastiku - wytrzymałego, dziecioodpornego, rewelacyjnej jakości.


I nie jest to sztywny plastik, który przy pierwszym lepszym wygięciu czy nadepnięciu pęknie. Jest to plastik giętki - o co chodzi, zobaczycie w videorecenzji która znajduje się na końcu wpisu.Czyszczenie kuchni to bułka z masłem. Po zabawie w piasku wystarczy przetrzeć zabawki, ewentualnie postukać o brzeg piaskownicy wtedy z np dziurek od łyżki cedzakowej wszystko ładnie wypada. Po zabawie w błocie wystarczy zanurzyć w wodzie i zostawić na słońcu do wyschnięcia. I tyle :) Żadnego szorowania, mydeł czy innych detergentów używania.Zaprosimy Was jeszcze na chwilkę do naszego ogrodu, na piknik w trakcie którego głównym daniem były ugotowane w terenie piaskowe pierogi. Lalki i misie miały niezłą ucztę.

Koniecznie obejrzyjcie także videorecenzję:


____
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy firmie Wader.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: