Kupując puzzle, karty czy też cokolwiek innego na opakowaniu czego znajduje się logo Czuczu, niejako w pakiecie otrzymujemy gwarancję doskon...

Rączka rysuje zwierzątka

By | 21:57 Napisz komentarz
Kupując puzzle, karty czy też cokolwiek innego na opakowaniu czego znajduje się logo Czuczu, niejako w pakiecie otrzymujemy gwarancję doskonałej jakości i długowieczności. Tym razem nie jest inaczej!


Rączka rysuje zwierzątka - klik to zestaw tablic, po których można dowolnie pisać, mazać, rysować... Poza tablicami mamy tutaj suchościeralny pisak oraz ściereczkę.


Karty są duże, dość grube, mają zaokrąglone rogi i bardzo łatwo zmywa się z nich malunki nawet po kilku godzinach od stworzenia arcydzieła.Przekrój zadań bardzo odpowiedni dla trzylatków i czterolatków. Martynka w tym roku kończy pięć lat i nadal chętnie spędza z nimi czas. Uwielbia łączenie kropek i przechodzenie przez labirynty.
Ja jestem oczarowana zestawami edukacyjnymi Czuczu, wszystkimi! A mamy ich troszkę w domu i na pewno niejedne jeszcze w pokoju dziewczyn się znajdą, czekamy tylko aż Martynka dorośnie do większych puzzli, a Oli do tych najmniejszych :)
Więcej o tablicach w videorecenzji, ale jeszcze trochę zdjęć Martynki przy pracy :)


I film:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: