Martynka uwielbia wykonywać zadania, przechodzić labirynty, łączyć kropki, porównywać.. Ale nie lubi się rozstawać z zeszytami ćwiczeń które...

Wielorazowa książka z zadaniami - do rysowania i zmazywania

By | 23:10 Napisz komentarz
Martynka uwielbia wykonywać zadania, przechodzić labirynty, łączyć kropki, porównywać.. Ale nie lubi się rozstawać z zeszytami ćwiczeń które jej kupuję, przez co mamy niezły ich stosik zalegający na regale z którym już nic nie zrobimy, bo są wypełnione całkowicie. I dlatego kocham takie książeczki!


 "Rysuję i ścieram z Pszczółką Mają" wydawnictwa Egmont to książeczka, która może naszemu maluchowi towarzyszyć nie tylko w domu, ale także w podróży, w ogrodzie, na plaży. Dzięki temu, że pisak jest przyklejony do okładki, nie zgubi nam się. No chyba, że Wasz Maluch to taki sam rozbójnik jak Martynka, która od razu go oderwała ;)


W książeczce znajdziemy zdania, z którymi poradzi sobie każdy przedszkolak. Dopasowywanie, szukanie różnic, łączenie kropek - to jedne z ulubionych ćwiczeń Martynki. Szlaczki też uwielbia, a ja jestem zachwycona tym, że skończyło się drukowanie czy kupowanie kolejnych zeszycików ze szlaczkami - bo tutaj sobie zmazuje i może ćwiczyć od nowa!


Książeczka ma dość grube strony, wykonane z materiału po którym bez obaw można pisać, zarówno mazakami suchościeralnymi, jak i zwykłymi - da się je zmyć! Jak? O tym w videorecenzji, która jest na końcu wpisu.


Książeczka codziennie jest w użytku.

A więcej o "Rysuję i ścieram" w videorecenzji:


____
Za egzemplarz do recenzji dziękujemy Wydawnictwu Egmont.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: