To jedna z takich zabawek, która dzięki swej wielofunkcyjności wystarczy na dłuższy czas. Ma dokładnie dwie funkcje - można na nim grać, lub...

Muzyczny bębenek do raczkowania

By | 22:13 Napisz komentarz
To jedna z takich zabawek, która dzięki swej wielofunkcyjności wystarczy na dłuższy czas. Ma dokładnie dwie funkcje - można na nim grać, lub też turlać go i gonić. Idealnie nadaje się do zabawy już dla półrocznego malucha! A może nawet i młodszego, jeżeli tylko interesuje się muzyczką i światełkami. Bębenek bowiem świetnie zachęcał Oliwię do leżenia na brzuszku, gdy nie bardzo chciała to robić.


Muzyczny bębenek Fisher Price wykonany jest z plastiku, twardego i mocnego, tak że nic nie ma prawa się tutaj zepsuć - takie odnoszę wrażenie. Spadał nam z łóżka na podłogę nieraz, był turlany, traktowany jak piłka przez Martynkę, a nadal żyje i ma się dobrze! Ba, jest nadal w świetnym stanie. Wizualnie prawie jak wyjęty prosto z pudełka.


Zabawka wydaje dźwięki bębenkowe oraz gra melodyjki. Przy okazji świecą się jej kolorowe światełka, co dodatkowo stymuluje wzrok dziecka. Jak dokładnie działa - zobaczycie w videorecenzji, która jest na końcu tego wpisu.


Bębenek ma także dwa urozmaicacze zabawy - krążki, które można przesuwać, obracać, a w późniejszym czasie nawet zacząć je liczyć. A także piłeczkę, którą można paluszkami obracać.


Na poniższych zdjęciach próbowałam ująć świecące się światełka, choć efekt nie jest zadowalający mnie - na żywo są o wiele bardziej kolorowe. W filmie coś więcej widać.Oli uwielbia bębenek.

Więcej o nim w videorecenzji:


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: