Kubek Primamma wydawałoby się, że jest jak każdy inny. Ot, ma słomkę. Jednak to tylko mylne pierwsze wrażenie. Ma on bowiem coś jeszcze, cz...

Primamma - kubek 2w1

By | 22:48 Napisz komentarz
Kubek Primamma wydawałoby się, że jest jak każdy inny. Ot, ma słomkę. Jednak to tylko mylne pierwsze wrażenie. Ma on bowiem coś jeszcze, czego standardowe kubki nie posiadają.


Kubek wykonany jest z porządnego plastiku, który nie zawiera BPA. Przeznaczony dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia, aczkolwiek jeżeli twój maluch już w młodszym wieku potrafi pić przez słomkę, myślę że spokojnie może z niego pić. Słomka jest silikonowa, mięciutka dzięki czemu młodsze dziecko nie zrobi sobie nią krzywdy.


A co takiego nietypowego jest w kubku Primamma?
Schowek! Pod tą zieloną klapką ukryta jest przestrzeń, do której można włożyć smoczek, lub też jakąś drobną przekąskę - biszkopty albo herbatniki. Myślę, że to świetnie przemyślane rozwiązanie - wykorzystanie wolnej przestrzeni w zakrętce.Wspomniany wyżej schowek absolutnie nie ma wpływu na zmniejszenie pojemności kubka. Jest on dość wysoki i ma około 280ml. Ergonomiczny kształt gwarantuje łatwe trzymanie nawet przez młodsze dzieci. A dodatkowo - kubek można myć w zmywarce.Martynka kubek Primamma przygarnęła w swe ramionka jak tylko go ujrzała. Stwierdziła, że z miękkiej słomki pije się fajnie. Mam wrażenie, że dzięki tej słomce właśnie zaczęła dużo więcej nam pić. Czy też to taki czas że się bardziej pragnienie odczuwa, nie wiem.. W każdym razie zbiegło się w czasie zwiększone zapotrzebowanie na wodę z posiadaniem kubeczka, więc wiążę jedno z drugim :)
Więcej w videorecenzji:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z MamBaby.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: