MAM Snack Box to pudełeczko nietypowe, wyjątkowe, takie trochę inne niż wszystkie - mega wygodne w użytkowaniu. Można do niego schować co t...

Pojemnik na przekąski od Mam Baby

By | 13:42 Napisz komentarz
MAM Snack Box to pudełeczko nietypowe, wyjątkowe, takie trochę inne niż wszystkie - mega wygodne w użytkowaniu. Można do niego schować co tylko się chce i to z niego nie wypadnie!


No, może nie do końca nie wypadnie, bo jeżeli przechylimy je pionowo to zawartość po części się wysypie. Jednak przy normalnym użytkowaniu, nawet przechylaniu na boki, zawartość pojemniczka jest bezpieczna - chroni ją plastikowy pierścień zainstalowany na wewnętrznej części zamknięcia.


Snack Box jest stworzony dla małych rączek. Niewielki, lekki i wygodny w trzymaniu. Wystarczy go otworzyć, przełożyć zamknięcie na spód i tam przyczepić, aby mieć pojemniczek z wygodnym uchwytem do trzymania w jednej ręce i wyciągania zawartości drugą ręką.
Snack Box przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia i wykonany został z plastiku bez BPA. Łatwy w utrzymaniu w czystości, bez zbędnych zakamarków dzięki czemu nie trudno go umyć.

Snack Box obecnie został przygarnięty przez Martynkę, jednak dla niej jest już trochę za mały do jej przekąsek. Jak szał na niego minie, zostanie schowany dla Oliwii - jestem pewna, że za kilka miesięcy będzie w codziennym użytkowaniu, zwłaszcza na spacerach, w wózku sprawdzi się rewelacyjnie!Więcej o pojemniczku w naszym filmie:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z MAM Baby.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: