Czy widzieliście kiedyś żółwia z kempingową skorupą? Co nosorożec nabija na róg? Czym różni się gazela od muflona? I dlaczego goryle uśmiech...

Wierszozwierze - czyli po czym poznasz flaminga?

By | 23:18 Napisz komentarz
Czy widzieliście kiedyś żółwia z kempingową skorupą? Co nosorożec nabija na róg? Czym różni się gazela od muflona? I dlaczego goryle uśmiechają się mile? "Wierszozwierze" wam powie!


To krótka, bardzo zabawna książeczka, w której znajdziemy wierszowane historyjki o zwierzętach. Jest tutaj słoń, zebra, żyrafa, gazela, goryl, nietoperz, lew i tygrys, ale nie tylko! Bowiem na kartach tej lektury kryje się znacznie więcej gatunków zwierząt.Książeczka jest bardzo ładnie wydana, pełna kolorowych ilustracji, a wierszyki na tyle krótkie, że nawet przedszkolak jest w stanie nauczyć się ich na pamięć po kilkukrotnym wspólnym czytaniu.20 zwierząt, 20 wierszyków, to daje kilkanaście minut wspólnego czytania, w trakcie którego nie sposób się nie uśmiechnąć.
A dodatkowo powiem wam, że książka "Wierszozwierze" kosztuje zaledwie kilka złotych - mniej niż dwa Kinder jajka! Warto w nią zainwestować :)

Więcej o książce w videorecenzji:


____
Wpis powstał w ramach współpracy z Wydawnictwem Skrzat.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: