Zabierzcie się dziś z nami, na wyprawę po Polsce. Zaglądając wgłąb książek, poznamy miejsca, które spotkać możemy w każdym polskim mieście ...

Wyprawy po Polsce - recenzja książek

By | 12:47 Napisz komentarz
Zabierzcie się dziś z nami, na wyprawę po Polsce.
Zaglądając wgłąb książek, poznamy miejsca, które spotkać możemy w każdym polskim mieście oraz na wsi.
Jedziecie z nami?"Wyprawy po Polsce" to niezbyt grube, ale bardzo wciągające, niesamowicie szczegółowe i bajecznie kolorowe książki, czy może raczej zeszyty ćwiczeń, które zabiorą naszego malucha w niespotykaną podróż.
To opowieść o kuzynostwie, które spędza u siebie nawzajem wakacje. Jasiek przyjeżdża do Igi na wieś, a później Iga do Jaśka do miasta. Nie trudno zgadnąć, że dobrze się razem bawią i odkrywają nieznane sobie dotąd uroki życia na wsi/w mieście.Każda książka ma naklejki, które należy przykleić w jaśniejszych miejscach. Na każdej stronie mamy do znalezienia i zaznaczenia sześć rzeczy. Szczegółów na kartach jest oczywiście dużo dużo więcej, dzięki czemu możemy w sumie bez ograniczeń bawić się z naszym maluchem w wyszukiwanie ich.

Martynka jako dziecko, że tak powiem miastowe, nie miała okazji poznać uroków wsi. Dzięki książce przybliżamy sobie temat, a może kiedyś uda się to wszystko o czym czytamy, zobaczyć na żywo. Mamy taką nadzieję :)
Książeczki mają jeszcze jeden rewelacyjny szczegół - cenę. Bardzo przystępną. Bez wahania skusiłabym się na inne części, gdyby były. Proponujemy "W górach" i "Nad morzem", idealnie na zbliżające się lato ;)

Więcej zobaczycie na filmie, zarówno książki jak i Martynkę pokazującą:


_____
Wpis powstał przy współpracy z Wydawnictwem Muza.
Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: