Tajemnica Zielonej Teczki od wydawnictwa Skrzat to nie jest zwykła książka. Czytając ją i używając jako mapy, przewodnika - można odkryć sp...

Tajemnica Zielonej Teczki - Książka i gra miejska w jednym!

By | 20:00 Napisz komentarz
Tajemnica Zielonej Teczki od wydawnictwa Skrzat to nie jest zwykła książka. Czytając ją i używając jako mapy, przewodnika - można odkryć sporo ciekawych miejsc w stolicy, towarzysząc bohaterom w rozwiązywaniu zagadek.


 Videorecenzja:


Kiedy Kama, Zuza, Krzysiek i Wojtek planują wycieczkę do Warszawy, nie przypuszczają nawet co tam na nich czeka. Mają rozpocząć od spotkania ze swoim ulubionym autorem, ale niestety pociąg zatrzymuje się w szczerym polu i notują duże opóźnienie... Myślą, że szansa na spotkanie i podpisanie książek przepadnie, a tymczasem okaże się, że do spotkania dojdzie i co najlepsze, będzie ono dopiero wstępem do ich niezwykłej przygody!


Nagły telefon, tajemnicza rozmowa i opuszczenie budynku bez podpisania wszystkich książek - w tą intrygującą sprawę postanawiają wciągnąć się nasi bohaterowie. Bo coś musi oznaczać ta karteczka, która przypadkiem wypadła. Dzieci biorą sprawy w swoje miejsce, ruszają w miasto i rozwiązują kolejne zagadki, które mnożą się w dość szybkim tempie.


Tajemnica Zielonej Teczki to nasz przewodnik po stolicy. Co prawda nie miałyśmy jeszcze okazji przetestować go w praktyce, ale zrobimy to na pewno gdy tylko udamy się na wycieczkę do Warszawy. Książka będzie pierwszą rzeczą, jaką spakujemy do plecaka! Jesteśmy niesamowicie ciekawe tych miejsc, chcemy je wszystkie odwiedzić, śledzić losy Kamy i jej przyjaciół w realnym życiu. Kto wie, może przy okazji i my jakąś tajemniczą sprawę rozwiążemy.. :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: