Furreal Futrzaki to sympatyczne interaktywne zwierzaczki, które skradły serca dziewczynek. Interaktywne w tym wypadku oznacza, że wydają po...

Furreal zwierzaki futrzaki - interaktywni przyjaciele

By | 20:00 Napisz komentarz
Furreal Futrzaki to sympatyczne interaktywne zwierzaczki, które skradły serca dziewczynek. Interaktywne w tym wypadku oznacza, że wydają po prostu zwierzaczkowe dźwięki. Ciche, absolutnie nie uciążliwe dla ucha dźwięki, które nie uruchomią się samoczynnie - potrzebne jest ciepło naszej ręki, aby zwierzak w swym języku do nas zagadał.


 Videorecenzja:


Gdzie kupić i ile kosztuje piesek - klik. Króliczek - klik.


Zwierzaki są pluszowe, mięciutkie i milutkie, ale mają twardą plastikową podstawę. W niej są bowiem ukryte baterie i tam jest cały mechanizm, który uruchamia dźwięki w zwierzaczkach. A uruchamiamy je za pomocą naszej ręki - trzeba dotknąć jednocześnie dwóch wypustek w podstawie, a zwierzak zacznie do nas coś mówić w swoim języku. Piesek coś zaszczeka, zapiszczy, królik wyda bliżej niezidentyfikowane dźwięki - ale dziewczynom bardzo się to podoba. Jak się posadzi pluszaka na ręce, będzie co jakiś czas gadał.


Zwierzaczki nie są duże, nie uruchamiają się samoczynnie o czym już wspominałam, co sprawia że są całkiem miłym drobnym upominkiem. Wiadomo jak to jest w czasach przedszkolnych i wczesnoszkolnych - od urodzinowych imprez nie sposób "uciec", a gdy nie wiadomo co podarować, można rozważyć zwierzaczka, który "gada" :)


Nowszy post Starszy post Strona główna

0 komentarze: